Księga gości


 

 

Księga Gości to miejsce, gdzie można skomentować swój pobyt w Naszym wirtualnym bądź realnym przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy do wypowiedzi, każde słowo jest dla nas cenne...

Sylwia Kasperska
16.03.2015
Super przedszkole,godne polecenia!! Kolorowe,świetnie wyposazone sale. Zawsze tematyczne ,dopracowane pod każdym względem zajęcia!!! Super "ciocie",zaangażowane w swoją pracę w 100%-tach!!!! Świetny kontakt z rodzicami:-) POLECAM!!!!
Marta O
16.03.2015
Jeśli szukacie dla swojej pociechy "drugiego domu" to na pewno w tym przedszkolu go znajdziecie. Naprawdę w tym przedszkolu widać że z dziećmi się pracuje a proponowane zajęcia nie są jedynie zachęta dla rodziców - efekty są wymierne, przekonacie się Państwo. Dzieci bardzo dużo pracują i rozwijają się...nigdy się nie nudzą. Personel jest naprawdę profesjonalny.:)
Klaudia G.
16.03.2015
Polecam całym sercem.Pełen profesjonalizm. Piękne kolorowe przedszkole, super zajęcia.Dzieci bardzo zadowolone.
Dawid M.
16.03.2015
Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w odszukaniu naszego zaginionego pieska oraz umieszczenie wpisu o jego znalezieniu!!!! Dziękujemy za zainteresowanie i dobre serce :)
M.
17.03.2015
Super miejsce, świetna kadra i zawsze uśmiechnięte dzieciaczki :) GORĄCO POLECAM!!!
Ada
18.03.2015
Słoneczna Zagroda w Nekielce od dawna współpracuje z Przedszkolem "Akademia Pomysłów". Organizowaliśmy razem różnego rodzaju imprezy i spotkania. Pełen profesjonalizm, wspaniała atmosfera i to co najważniejsze-radosne dzieci pod dobrą opieką :)
Karolina A
18.03.2015
Milo sympatycznie i zawsze oryginalnie! Mega fajna domowa atmosfera dzieci zadowolone ,nauczone ,wybawione i pelne checi by uczestniczyc w zajeciach piknikach i wielu atrakcjach ktore ciocie im zapeniaja.:-) Kadra profesjonalna, otwarta na rozne pomysly.kontakt z dziecmi i rodzicami w 100% Polecam i zapewniam ze kazdy kto zapisze tu swoja pocieche nie bedzie zawiedziony!

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości
y>